Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0500
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
CUDA jádra
6144
Rychlost přetaktování procesoru
2512 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5070
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Takt procesoru
2325 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Thermal Design Power (TDP)
250 W
Vzhled
Barva
Černá
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
Palit TurboFan Blade 4.0
Připraveno pro SFF
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
116,6 mm
Délka
291,9 mm
Hloubka
41,3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
12 GB
Šířka pásma paměti (max)
672 GB/s
Paměťová sběrnice
192 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
NVIDIA Ansel
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
HDCP
Ano
Obsah balení
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 4710562245097 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
