ORIJEN Large Breed Adult - suché krmivo pro psy - 11,4kg
Kód: DLPORJKAS0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Další funkce
Bez lepku
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Hmotnost
11,4 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Kuře
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Obsah tuku
15%
Hrubý popel
8%
Hrubá vláknina
6%
Bílkoviny
38%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992724054 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
