ORIJEN Fit & Trim - suché krmivo pro psy - 11,4 kg
Kód: DLZORJKSP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Specifické potřeby zvířete
Pomáhá udržovat zdravou hmotnost
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ zvířete
Pes
Bez konzervačních látek
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Plemeno domácího zvířete
Labrador
Bez cukru
Ano
Laktóza zdarma
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Bez sóji
Ano
Hmotnost
11,4 kg
Účinky na zdraví
Zdravá hmotnost
Sezónní nabídka
Jarní
Příchuť krmiva
Kuřecí maso
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
8%
Hrubý popel
8%
Obsah tuku
13%
Bílkoviny
42%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992181710 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
