Onyx BOOX GO 10.3 čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 64 GB Wi-Fi Bílá
Kód: MULONYCZE0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
8
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti
Rotační
Ano
Příkon
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Kapacita baterie
3700 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Bezpečnostní spínač
Ano
Základní materiál
Kov
Barva
Bílá
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ano
Počet zabudovaných reproduktorů
2
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
4,6 mm
Hmotnost
375 g
Šířka
235 mm
Hloubka
183 mm
Software
Poskytovaný operační systém
Android
Verze operačního systému
12
Možnosti připojení
Připojení sluchátek
USB typu C
Podpora USB On-The-Go
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Vnitřní kapacita pro ukládání
64 GB
Kapacita paměti RAM
4000 MB
Vnitřní paměť
4 GB
Obrazovka
Antireflexní obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
26,2 cm (10.3")
Rozlišení displeje
2480 x 1860 px
Dotyková obrazovka
Ano
Barva
Ne
Technologie
E Paper
Obsah balení
Stylus
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
AC adaptér
Ne
Dodávané kabely
USB typu C
Formát souborů
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Podporované formáty obrázků
JPG
Podporované formáty dokumentů
AZW3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 6949710309574 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 201 mm |
| Šířka balení: | 253 mm |
| Délka balení: | 34 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
