OGIO RENEGADE RSS BATOH ČERNÝ P/N: 111059_03
Kód: BAGOGIPLE0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Doplňky batohu
Nastavitelný hrudní popruh
Přihrádka na tablet
Ano
Specifické vlastnosti
Barva prodávaného výrobku je uvedena v názvu
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Přihrádka na notebook
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,53 kg
Výška (cm) (vnější karton)
50 cm
Kapacita
29,5 l
Šířka (cm) (vnější karton)
36 cm
Hloubka
27 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.608 kg |
| EAN: | 031652163294 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 162 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 383 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
