OGIO BATOH RENEGADE RSS GRAPHITE (BLACK PINDOT) P/N: 111071_317
Kód: BAGOGIPLE0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přihrádka na tablet
Ano
Doplňky batohu
Systém RSS - ochrana notebooku před nárazem při pádu batohu
Specifické vlastnosti
Obrázky dalších funkcí jsou pouze ilustrativní
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Přihrádka na notebook
Ano
Barva
Grafit
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
36 cm
Kapacita
29,5 l
Hloubka
27 cm
Hmotnost
1,53 kg
Výška (cm) (vnější karton)
50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.705 kg |
| EAN: | 031652179394 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 184 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
