Odsavač par AKPO WK-7 K50 ČERNÝ - ČERNÉ SKLO
Kód: AGDAKPOKA0307
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
76 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Spotřeba
80 W
Vzhled
Motor dodáván
Ano
Typ žárovky
LED
Počet žárovek
2 žárovek
Vestavěný displej
Ne
Model
Pod skříňkou
Počet motorů
1
Základní materiál
Nerezová ocel, Temperované sklo
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Umístění výfuku
Vršek
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
500 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
253 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Počet rychlostí
3
Hlučnost (nízká rychlost)
44 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 5901676468482 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
