NOCO GBX55 startovací kabel pro automobil 1750 A
Kód: ESANC1ROZ0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výstupní proud
1750 A
Hodnocení zážehového motoru (max)
7,5 l
Baterka
Ano
Počet portů USB typu A
1
LED indikátory
Ano
USB port
Ano
Barva
Šedá
Svítivost
200 lm
Režimy svítilny
Režim SOS
Bezpečnostní spínač
Ano
LED světlo
Ano
Hodnocení vznětového motoru (max)
5 l
Funkce powerbanky
Ano
Nabíjecí
Ano
Počet portů USB typu C
1
Příkon
Napětí výstupu USB
20 V
Doba nabíjení
14 h
Vyjímatelná baterie
Ne
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
46 Wh
Nabíjecí výkon
60 W
Rychlé nabíjení přes USB
Ano
Prvky ochrany napájení
Ochrana proti jiskření
Proud výstupu USB
3 A
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,53 kg
Výška
100 mm
Šířka
161 mm
Hloubka
231,9 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
166 mm
Šířka balení
241 mm
Hmotnost včetně balení
1,62 kg
Výška balení
109 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 50 °C
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Návod
Ano
Pouzdro
Ano
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
251,9 mm
Váha hlavního obalu
10,3 kg
Množství na kartonové balení
6 kusů
Šířka balení
519,9 mm
Výška balení
242 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.61 kg |
| EAN: | 1210000620071 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
