NOCO GB150 Boost 12V 3000A Jump Starter startovací zařízení s integrovanou 12V/USB baterií
Kód: ESANC1ROZ0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro
Benzínové motory do 9 l a dieselové motory do 7 l
Barva
Černá
Podporovaný typ baterie
12 V olověný akumulátor
Prvky ochrany napájení
Ochrana proti jiskření
Funkce powerbanky
Ano
Nabíjecí
Ano
Příkon
Napětí DC výstupu
12 V
Nabíjení přes USB
Ano
Proud výstupu USB
2,1 A
Maximální nabíjecí proud
3000 A
Nabíjecí proud USB
2.1 A
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Baterka
Ano
LED indikátory
Ano
12V napájecí konektor
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Počet 12V trigger portů
2
Odolnost vůči poškrabání
Ano
LED světlo
Ano
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Počet portů USB typu A
1
Voděodolný
Ano
Počet portů Micro-USB
1
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,9 kg
Hmotnost včetně balení
3,4 kg
Šířka
315 mm
Výška
68,6 mm
Hloubka
185 mm
Výkon
Svítivost
500 lm
Počet světelných režimů
7
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Počet nabíjecích cyklů
1000
Maximální počet startů
80
Obsah balení
Dodávané kabely
Micro-USB
Obsah soupravy
Obálka
Nabíječka do auta
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.36 kg |
| EAN: | 1210000615060 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 213 mm |
| Šířka balení: | 129 mm |
| Délka balení: | 357 mm |
| Účel: | Startovací autobaterie |
| Typ napájení: | Auto |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
