Nástěnný odsavač par MAAN Elba 2 W835 Zlatý lesk
Kód: AGDMA2OKA0172
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
53 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Vzhled
Umístění ovládání
Čelní
Vestavěný displej
Ano
Typ filtru mastnoty
Tmavě šedá
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Elektronický s displejem, dálkové ovládání
Barva
Zlatý lesk
Výkon žárovky
3 W
Počet filtrů
2 kusů
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
2
Hmotnost a rozměry
Výška
800 mm
Průměr výrobku
310 mm
Údaje o balení
Dálkový ovladač
Ano
Množství
1
Typ balení
Karton
Záruční list
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Počet rychlostí
4
Hlučnost (vysoká rychlost)
62 dB
Režimy fungování
Extraktor nebo absorbér
Efektivita
245 - 580 m³/ hod.
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Umývatelný filtr
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.38 kg |
| EAN: | 5901703839025 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 931 mm |
| Délka balení: | 485 mm |
| Model: | Nástěnný / komínový odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
