Napájecí zdroj Gigabyte Aorus Elite Platinum ATX 3.1 1000W
Kód: ZDLGIGOBU0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální vstupní proud (při 220 V)
4 A
Efektivita
92%
Maximální vstupní proud (při 110 V)
8 A
Celkový příkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Vzhled
Průměr větráku
12 cm
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
Osvětlení
Ne
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Účel
PC
Formát PSU
ATX
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 3.555 kg |
| EAN: | 4719331554521 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
