MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC grafická karta NVIDIA 6 GB GDDR6
Kód: VGAMISNVDM272
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
2304
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
1492 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 3050
Maximální počet displejů na videokartu
3
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
300 W
Spotřeba elektrické energie
70 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
69 mm
Hmotnost
352 g
Délka
174 mm
Hloubka
42 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
566 g
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x8 4.0
Počet připojení DisplayPorts
1
Verze DisplayPortu
1.4a
Verze HDMI
2.1
Počet HDMI portů
2
Paměť
Paměťová sběrnice
96 bit
Rychlost přenosu dat
14 Gbit/s
Paměť grafické karty
6 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4711377265584 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 253 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
