MPM-45-BO-20 pečicí trouba
Kód: AGDMPMPIZ0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1900 W
Vzhled
Barva
Černá
Konvekční vaření
Ano
Počet automatických programů
7
Umístění přístroje
Vestavěné
Nastavitelná teplota
Ano
Chlazení dveří
Ano
Odnímatelné sklo dvířek
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
595 mm
Šířka
450 mm
Hloubka
566 mm
Obsah balení
Tác
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26.3 kg |
| EAN: | 5903151000101 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 655 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
