Motorola Talkabout T82 Extreme Twin Pack vysílačka 16 kanály/kanálů Černá, Oranžová
Kód: RADMOTKRO0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí
Ano
Počet baterií
2
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Hmotnost a rozměry
Šířka
57 mm
Hloubka
33 mm
Výška
181 mm
Hmotnost
197 g
Technické údaje
Barva
Oranžová
Počet tónů
20
Vibrační vyzvánění
Ano
Vysílací výkon
500 mW
Zámek klávesnice
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX4
Bezpečnostní spínač
Ano
Možnosti připojení
Konektor USB
Micro-USB
USB port
Ano
Výkon
Počet kanálů (celkem)
16 kanály/kanálů
Účel
Profesionální mobilní rádio (PMR)
Maximální dosah
10000 m
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Typ displeje
LED
Obsah balení
Počet baterií v ceně
2 kusů
Množství
2
Nabíječka
Ano
Návod na použití
Ano
Baterie
Ano
Klip na opasek
Ano
Řemínek na zápěstí
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5031753007171 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
