Motorola Talkabout T82 Extreme Quad Pack obousměrná vysílačka 16 kanálů černá,oranžová
Kód: RADMOTKRO0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Počet baterií
2
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Nabíjecí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
197 g
Hloubka
33 mm
Výška
181 mm
Šířka
57 mm
Technické údaje
Bezpečnostní spínač
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX4
Barva
Oranžová
Zámek klávesnice
Ano
Počet tónů
20
Vysílací výkon
500 mW
Vibrační vyzvánění
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
Micro-USB
Výkon
Účel
Profesionální mobilní rádio (PMR)
Maximální dosah
10000 m
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Typ displeje
LED
Obsah balení
Množství
4
Návod na použití
Ano
Nabíječka
Ano
Klip na opasek
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Řemínek na zápěstí
Ano
Baterie
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte elektronická zařízení do běžného odpadu. Zlikvidujte je na příslušných sběrných místech elektronického odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 5031753007218 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 82 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
