MOTOROLA RADIOTELEFON T92 H2O vysílačka 16 kanálů 2 kusů Černá, žlutá
Kód: RADMOTKRO0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Počet baterií
1
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
246 g
Hloubka
38 mm
Šířka
61 mm
Výška
180 mm
Technické údaje
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Žlutá
Vysílací výkon
500 mW
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP67
Zámek klávesnice
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
Micro-USB
Výkon
Maximální dosah
10000 m
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Typ displeje
LCD
Obsah balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Návod na použití
Ano
Baterie
Ano
Cestovní pouzdro
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Klip na opasek
Ano
Počet kabelů USB
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 5031753006907 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 152 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
