Moccamaster KBG 741 Manuální Kávovar na překapávanou kávu 1,25 l
Kód: AGDMCMEXP0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1520 W
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,8 kg
Šířka
320 mm
Výška
360 mm
Hloubka
170 mm
Výkon
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Systém zamezující odkapávání
Ano
Typ kávovaru
Manuální
Rychlé zahřátí
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Systém na horkou vodu
Ano
Objem zásobníku vody
1,25 l
Umístění přístroje
Pracovní deska
Rychlý start
Ano
Ergonomie
Viditelná hladina vody
Ano
Barva
Černá
Protiskluzové nožky
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Kontrolka
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Jednoduché používání
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ne
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 8712072539792 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 202 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
