Microsoft Xbox Wireless Controller – Heart Breaker Special Edition Modrá, Růžová, Purpurová Bluetooth Gamepad Analogový/digitální Android, PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, iOS
Kód: KSLMI1KON0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
AA
Počet baterií
2
Výdrž baterie (max.)
40 h
Hmotnost a rozměry
Výška
177 mm
Šířka
170 mm
Hmotnost
222 g
Hloubka
70 mm
Údaje o balení
Šířka balení
177 mm
Hloubka balení
72 mm
Hmotnost včetně balení
540 g
Výška balení
180 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Bezdrátový
Rozhraní zařízení
Bluetooth
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Ergonomie
Ergonomický úchop
Ano
Barva
Modrá
Vstupní zařízení
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Herní příslušenství
Tlačítko Sdílet
Analogové páčky
Ano
Podporované herní platformy
Xbox Series S
Počet joysticků
2
Ramenní tlačítka
Ano
Typ zařízení
Gamepad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 196388515080 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 74 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
