Microsoft Xbox Series X 1 TB Wi-Fi Černá
Kód: KSLMI1ONE0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ne
Síťové standardy
IEEE 802.3
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
1000 Mbit/s
Připojení na síť Ethernet
Ano
Úložná média
Vestavěná optická jednotka
Ano
Vnitřní kapacita pro ukládání
1 TB
Ukládací médium
SSD
Typ optické jednotky
Blu-ray
Integrovaná čtečka karet
Ne
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hloubka
151 mm
Výška
301 mm
Šířka
151 mm
Hmotnost
4,46 kg
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Počet HDMI portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
3
Vstup střídavého napětí
Ano
Výkon
Výkonnost grafického procesoru
12 TFLOPS
Rodina grafického procesoru
AMD RDNA 2
Vnitřní paměť
16000 MB
Kmitočet grafického procesoru
1825 MHz
Výpočetní jednotky
52
Výrobce procesoru
AMD
Platforma
Xbox Series X
Takt procesoru
3,8 GHz
Počet jader procesoru
8
Typ vnitřní paměti
GDDR6
Typ
AMD Radeon
Model procesoru
AMD Ryzen Zen 2
Barva
Černá
Obsah balení
Dodávané kabely
HDMI
Videohra součástí balení
Ne
Návod na použití
Ano
Počet joysticků v balení
1
Multimédia
Podporované formáty zvukových souborů
LPCM
Podpora HDR
Ano
Audio dekodéry
Dolby Digital 5.1
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Zobrazovací formát
2160p
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte zařízení – riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.97 kg |
| EAN: | 889842640809 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
