Microsoft Xbox Series X 1 TB Wi-Fi Bílá
Kód: KSLMI1ONE0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11b
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Úložná média
Vestavěná optická jednotka
Ne
Ukládací médium
SSD
Vnitřní kapacita pro ukládání
1 TB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
151 mm
Šířka
151 mm
Hmotnost
4,4 kg
Výška
301 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Napájecí konektor
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
3
Počet HDMI portů
1
Výkon
Vnitřní paměť
16000 MB
Platforma
Xbox Series X
Takt procesoru
3,8 GHz
Minimální doporučený věk
3 rok/roky
Počet jader procesoru
8
Šířka pásma paměti (max)
560 GB/s
Maximální počet podporovaných ovladačů
2
Typ vnitřní paměti
GDDR6
Kmitočet grafického procesoru
1825 MHz
Typ
AMD Radeon
Výkonnost grafického procesoru
12 TFLOPS
Výpočetní jednotky
52
Výrobce procesoru
AMD
Barva
Bílá
Model procesoru
AMD Ryzen Zen 2
Rodina grafického procesoru
AMD RDNA 2
Obsah balení
Dodávané kabely
HDMI
Herní ovladač
Gamepad
Počet joysticků v balení
1
Multimédia
Podpora HDR
Ano
Audio dekodéry
Dolby Digital 5.1
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Zobrazovací formát
2160p
Podporované formáty zvukových souborů
PCM
Dodavatelské údaje
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Minimální počet hráčů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.92 kg |
| EAN: | 196388363902 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
