Microsoft Windows 11 Pro 1 licencí
Kód: OPRMICOSY0404
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jazyková verze
Polský
Typ média
DVD
Systémové požadavky
Minimální místo na pevném disku
64 GB
Minimální RAM
4 TB
Minimální požadované DirectX
12.0
Minimální rychlost procesoru
1000 GHz
Požadována mechanika CD-ROM
Ano
Licence
Počet licencí
1 licencí
Podporované platformy
64bitový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 889842906059 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 137 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
