Microsoft Elite Series 2 Černá Bluetooth/USB Gamepad Analogový/digitální Android, PC, Xbox One, Xbox One X
Kód: KSLMI1KON0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výdrž baterie (max.)
40 h
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
AA
Zabudovaná baterie
Ne
Počet baterií
2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
345 g
Údaje o balení
Hloubka balení
88 mm
Hmotnost včetně balení
918 g
Výška balení
197 mm
Šířka balení
197 mm
Typ balení
Krabice
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Možnosti připojení
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Rozhraní zařízení
Bluetooth/USB
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Výstup sluchátek
Ano
Konektor USB
USB typu C
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Návod k obsluze
Ano
Logistická data
Výška balení
233 mm
Délka vnějšího kartonu
218 mm
Šířka balení
192 mm
Váha hlavního obalu
2,1 kg
Kód harmonizovaného systému
95049080
Ergonomie
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu zařízení s vodou nebo jinými kapalinami, který by mohl vést ke zkratu.
Vstupní zařízení
Herní příslušenství
Tlačítko Menu
Typ zařízení
Gamepad
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Analogové páčky
Ano
Podporované herní platformy
Xbox One
Reflexní vibrace
Ano
Ramenní tlačítka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 889842196368 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
