Manhattan 461290 Držák/stojan na monitor 2,29 m (90") Zeď Černá
Kód: TVAMNHUCH0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Ocel
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,5 kg
Výška
430 mm
Šířka
885 mm
Další charakteristiky
Hloubka (max.)
63,5 cm
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85299097
Ergonomie
Nastavení sklonu
Ano
Rozsah otáčení
-60 - 60°
Úhel náklonu
-15 - 5°
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce.
Uchycení
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
800 x 400 mm
Maximální nosnost
75 kg
Rozhraní upevnění panelu
200 x 200 mm
Maximální velikost obrazovky
2,29 m (90")
Počet podporovaných displejů
1
Minimální velikost obrazovky
94 cm (37")
Způsob uchycení
Zeď
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
200 x 200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 766623461290 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 935 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
