Makita DLM462Z sekačka na trávu Ruční sekačka Baterie Zelená
Kód: NAKMAKKOS0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet nožů
2
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX4
Model
Ruční sekačka
Vyjímatelný zásobník
Ano
Řezná šířka
46 cm
Sběrný koš na trávu
Ano
Vlastnosti rukojeti
Neklouzavá rukojeť
Bezpečnostní spínač
Ano
Nastavitelná rukojeť
Ano
Maximální oblast sekání
1900 m²
Počet koleček
4 kolo/kola
Minimální výška řezu
2 cm
Maximální výška řezu
10 cm
Funkce mulčování
Ano
Maximální rychlost vpřed
5 km/h
Barva
Zelená
Seřízení řezací vůle
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Typ nastavení výšky sekání
Plynulý
Typ motoru
Bezkartáčový
Počet funkcí
3
Indikátor plnosti koše na trávu
Ano
Objem sběrného koše
60 l
Základní materiál
Ocel
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Balení baterií
Ne
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
1690 mm
Hmotnost
35,3 g
Výška
1095 mm
Šířka
535 mm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Včetně mulčovací sady
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 48.2 kg |
| EAN: | 088381894371 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 950 mm |
| Délka balení: | 570 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
