MAAN Elba2 W835 černá stříška
Kód: AGDMA2OKA0178
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
53 kWh
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
E
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Výkon žárovky
3 W
Počet filtrů
2 kusů
Umístění ovládání
Čelní
Typ filtru
Uhlí
Typ ovládání
Elektronický s displejem, dálkové ovládání
Motor dodáván
Ano
Teplota barvy
4000 K
Počet žárovek
2
Světlá barva
Neutrální bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
800 mm
Hmotnost
12 kg
Průměr výrobku
350 mm
Údaje o balení
Uhlíkový filtr
Ne
Množství
1
Dálkový ovladač
Ano
Typ balení
Karton
Záruční list
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Počet rychlostí
4
Efektivita
245 - 580 m³/ hod.
Umývatelný filtr
Ano
Režimy fungování
Extraktor nebo absorbér
Hlučnost (vysoká rychlost)
62 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1953735
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 5901703839001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 920 mm |
| Délka balení: | 485 mm |
| Typ žárovky: | LED |
| Model: | Nástěnný / komínový odsavač par |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
