MAAN ELBA MINI WPB 430 BLACK
Kód: AGDMA2OKA0165
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Elektronický s displejem, dálkové ovládání
Motor dodáván
Ano
Barva
Černá
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Výška
400 mm
Průměr výrobku
300 mm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
60 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5901703837908 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
| Model: | Nástěnný odsavač par |
| Typ žárovky: | 2xLED pásek |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
