MAAN Ares M 60 soft touch - větrací kukla, saténová
Kód: AGDMA2OKA0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
52 kWh
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Tlačítka, dálkové ovládání
Barva
Satén
Poloha osvětlení
Čelní
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
1 žárovek
Umístění ovládání
Čelní
Výkon topného tělesa
6 W
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
596 mm
Hloubka
289 mm
Údaje o balení
Záruční list
Ano
Množství
1
Typ balení
Karton
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Maximální výkon odsávání
570 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Počet rychlostí
4
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
65 dB
Umývatelný filtr
Ano
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.25 kg |
| EAN: | 5901703830541 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
| Model: | Vestavný odsavač par pod skříňkou |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
