Lyžařské brýle POC Fovea Námořnická modrá
Kód: NTOPO1GOG0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rámečku
Námořnická modrá
100% UVA a UVB ochrana
Ano
Barva pásku brýlí
Námořnická modrá
Typ sklíček brýlí
Torické čočky
Přenos světla
20%
Barva čoček
Modrá
Ochrana proti UV záření
Ano
Vhodné pro
Unisex
Nezamlžovací
Ano
Světelné podmínky
Slunečno
Čočky s povrchovou úpravou proti poškrábání
Ano
Kompatibilní s helmou
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím pravidelně kontrolujte stav ochranných brýlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 7325549845541 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
