Lyžařské brýle POC Fovea Mid Photochromic
Kód: NTOPO1GOG0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro
Unisex
Barva rámečku
Bílá
Světelné podmínky
Oblačný, Sunny
Fotochromatická skla
Ano
Barva pásku brýlí
Bílá
Ochrana proti UV záření
Ano
Přenos světla
13% - 55%
Barva čoček
Bílý
Typ sklíček brýlí
Torické čočky
Kompatibilní s helmou
Ano
Čočky s povrchovou úpravou proti poškrábání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím pravidelně kontrolujte stav ochranných brýlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 7325549863842 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
