Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps
Kód: PERLOGKAM0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ano
Zabudovaný mikrofon
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,04 kg
Rozměry dálkového ovládání (Š x V x H)
83 x 10 x 83 mm
Šířka
400 mm
Výška
104 mm
Hloubka
85 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.12 Sierra
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1 Pro
Výkon
Bluetooth
Ano
Fotoaparát
Úhel zorného pole
120°
Počet přednastavených režimů kamery
3
PTZ ovládání
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Stručný návod
Ano
Montážní sada
Ano
Dálkový ovladač
Ano
Video
Podporované grafické rozlišení
1280 x 720 (HD 720)
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Maximální rozlišení videa
3840 x 2160 px
Maximální snímkovací frekvence záznamu
30 fps
Zobrazovací formát
1080p
Rozlišení při rychlém záznamu
3840x2160@30fps
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.307 kg |
| EAN: | 5099206072060 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 203 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
