Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Kód: PERLOGMYS0540
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Počet baterií
1
Nabíjecí
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Výdrž baterie (max.)
95 h
Kapacita baterie
290 mAh
Vzhled
Materiál nohy
Polytetrafluoretylen (PTFE)
Formát
Pro praváky
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
125 mm
Šířka
63,5 mm
Hmotnost
60 g
Hloubka
40 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Adaptér v ceně
Ano
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Přijímač
Ano
Baterie
Ano
Typ přijímače
Nano přijímač
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Návod k obsluze
Ano
Myš
Rozlišení pohybu
32000 DPI
Vestavěná paměť
Ano
Snímací frekvence myši
500 ips
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Počet tlačítek
5
Rychlost snímání
2000 Hz
Zrychlení (max)
40 G
Typ závitnice
Kola
Odezva
0,5 ms
Technologie detekce pohybu
Optický
Rozhraní zařízení
RF bezdrátový
Typ snímače
HERO 2
Účel
Hraní
Ergonomie
Délka kabelu
1,8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5099206104525 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
