Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Kód: GAMLOGMYS0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí
Ano
Počet baterií
1
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
290 mAh
Výdrž baterie (max.)
95 h
Vzhled
Materiál nohy
Polytetrafluoretylen (PTFE)
Formát
Pro praváky
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
63,5 mm
Výška
125 mm
Hmotnost
60 g
Hloubka
40 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Adaptér v ceně
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost včetně balení
371 g
Výška balení
172 mm
Šířka balení
68 mm
Obsah balení
Baterie
Ano
Přijímač
Ano
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Typ přijímače
Nano přijímač
Návod k obsluze
Ano
Myš
Vestavěná paměť
Ano
Počet tlačítek
5
Typ závitnice
Kola
Odezva
0,5 ms
Rozlišení pohybu
32000 DPI
Rychlost snímání
2000 Hz
Zrychlení (max)
40 G
Snímací frekvence myši
500 ips
Rozhraní zařízení
RF bezdrátový
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Účel
Hraní
Technologie detekce pohybu
Optický
Typ snímače
HERO 2
Ergonomie
Délka kabelu
1,8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 5099206104549 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
