Logitech G G923 Černá USB 2.0 Volant + Pedály Analogový/digitální PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Kód: GAMLOGKON0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,35 kg
Rozměry volantu (š x h x v)
260 x 278 x 260 mm
Rozměry pedálů (š x h x v)
428,5 x 311 x 167 mm
Hmotnost pedálů
3,1 kg
Hmotnost volantu
2,25 kg
Systémové požadavky
Minimální místo na pevném disku
150 MB
Údaje o balení
Hloubka balení
436,6 mm
Výška balení
322,3 mm
Hmotnost včetně balení
7,14 kg
Šířka balení
300 mm
Další charakteristiky
USB rozhraní
Ano
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB 2.0
Technologie propojení
Kabel
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
95049080
Výška balení
338 mm
Délka vnějšího kartonu
448 mm
Váha hlavního obalu
7,8 kg
Šířka balení
314 mm
Ergonomie
Barva
Černá
Materiál pedálového modulu
Polyoxymetylen (POM)
Materiál volantu
Hliník, Kůže, Nerezová ocel, Ocel
Ergonomický úchop
Ano
Automatická kalibrace
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí.
Vstupní zařízení
Typ zařízení
Volant + Pedály
Podporované herní platformy
Xbox One
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Úhel rotace volantu
900°
Digitální volant se silovou zpětnou vazbou
Ano
Herní příslušenství
Směrový kříž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.115 kg |
| EAN: | 5099206082816 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
