Logitech G G29 volant + pedály Playstation 3,PlayStation 4 analogový USB 2.0 černý
Kód: GIALOGOP40001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
260 mm
Výška zařízení 2
16,7 cm
Výška
270 mm
Hmotnost zařízení 2
3,1 kg
Hmotnost
2,25 kg
Šířka zařízení 2
42,9 cm
Hloubka
278 mm
Hloubka zařízení 2
31,1 cm
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 7 Starter
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
564 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
1164 kusů
Šířka balení
314 mm
Výška balení
337 mm
Délka vnějšího kartonu
337 mm
GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC)
50992060573004
Váha hlavního obalu
7,66 kg
Ergonomie
Základní materiál
Kůže
Materiál pedálového modulu
Cold rolled steel
Barva
Černá
Délka kabelu
1,8 m
LED indikátory
Ano
Materiál volantu
Hliník
Vstupní zařízení
Digitální volant se silovou zpětnou vazbou
Ano
Technologie Gaming control
Analogový
Podporované herní platformy
PlayStation 4
Reflexní vibrace
Ano
Herní příslušenství
Směrový kříž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.745 kg |
| EAN: | 5099206057302 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
| Rozhraní zařízení: | USB 2.0 |
| Typ zařízení: | Volant + pedály |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
