Logitech G 941-000123 herní ovladač Černá USB Volant + Pedály Analogový/digitální PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Kód: GIALOGAXO0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Kabel
Hmotnost a rozměry
Rozměry volantu (š x h x v)
278 x 260 x 270 mm
Hmotnost pedálů
3,1 kg
Rozměry pedálů (š x h x v)
311 x 428,5 x 167 mm
Hmotnost volantu
2,25 kg
Hmotnost
5,35 kg
Systémové požadavky
Minimální místo na pevném disku
150 MB
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
7,21 kg
Šířka balení
300 mm
Hloubka balení
436,6 mm
Výška balení
322,3 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Ano
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
USB
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Baterie
Ne
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Návod k obsluze
Ano
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
448 mm
Šířka balení
314 mm
Kód harmonizovaného systému
95049080
GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC)
50992060573004
Váha hlavního obalu
7,66 kg
Množství na kontejner (20stopový)
564 kusů
Výška balení
338 mm
Množství na kontejner (40stopový)
1164 kusů
Ergonomie
Materiál pedálového modulu
Nerezová ocel
Materiál volantu
Hliník, Kůže
Základní materiál
Nylon
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu zařízení s vodou nebo jinými kapalinami, který by mohl vést ke zkratu.
Vstupní zařízení
Podporované herní platformy
Xbox Series S
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Reflexní vibrace
Ano
Digitální volant se silovou zpětnou vazbou
Ano
Herní příslušenství
Směrový kříž
Typ zařízení
Volant + Pedály
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.68 kg |
| EAN: | 5099206058996 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
| Obsah balení: | {loc-value} |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
