Logitech 960-001055 webkamera 3 MP 1920 x 1080 px USB Černá
Kód: MULLOGKAM0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Rozhraní
USB
Délka kabelu
1,5 m
Způsob uchycení
Klip/stojánek
Materiál čoček
Sklo
Podpora upevnění na trojnožku
Ano
Zabudovaný blesk
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
162 g
Výška
43,3 mm
Šířka
94 mm
Hloubka
71 mm
Údaje o balení
Šířka balení
52,2 mm
Hloubka balení
101,5 mm
Hmotnost včetně balení
203 g
Výška balení
81 mm
Software
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Podporované mobilní operační systémy
Android
Podporované operační systémy Windows
Ano
Výkon
Diagonální zorné pole
78°
Pohybový senzor
Ano
Počet megapixelů
3 MP
Maximální snímkovací frekvence záznamu
30 fps
Plug and Play
Ano
Funkce fotografování
Ano
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Sledování obličeje
Ano
Média pro přehrávání
H.264
Automatické ostření
Ano
Zobrazovací formát
1080p
Typ HD kamery
Full HD
Redukce šumu
Ano
Obsah balení
Baterie
Ne
Návod na použití
Ano
Upevnění pro LCD
Ano
Upevnění pro notebook
Ano
Logistická data
Váha hlavního obalu
1,72 kg
Délka vnějšího kartonu
223 mm
GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC)
50992060613014
Množství na kontejner (40stopový High-cube)
23408 kusů
Šířka balení
214 mm
Výška balení
95 mm
Množství na kontejner (40stopový)
21280 kusů
Množství na kontejner (20stopový)
10080 kusů
Počet na paletě
576 kusů
Kód harmonizovaného systému
85258900
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla.
Mikrofon
Počet mikrofonů
2
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Zabudovaný mikrofon
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.198 kg |
| EAN: | 5099206061309 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 58 mm |
| Šířka balení: | 87 mm |
| Délka balení: | 104 mm |
| Obsah balení: | 1 webová kamera spřipojeným kabelem USB-A o délce 1,5m Uživatelská dokumentace |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
