Lenovo GX41M53147 taška/batoh na laptop 40,6 cm (16") Černá
Kód: MOBLEVTOR0149
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ krytu
Batoh
Pásek přes rameno
Ano
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Materiál
Polyester
Kompatibilita značky
Univerzální
Hlavní barva produktu
Černá
Maximální velikost obrazovky
40,6 cm (16")
Držadlo
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
22 mm
Šířka
420 mm
Hloubka
280 mm
Hmotnost
1,03 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 195892090915 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
