LEGO TECHNIC 42172 McLaren P1
Kód: KLOLEGLEG1510
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Série
Technic
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Výška
140 mm
Šířka
250 mm
Délka
590 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.565 kg |
| EAN: | 5702017595672 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
