LEGO TECHNIC 42154 FORD GT (2022)
Kód: KLOLEGLEG0696
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
1466
Série
Technic
Návod
Ano
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
130 mm
Výška
70 mm
Hloubka
280 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.695 kg |
| EAN: | 5702017424965 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
