LEGO STAR WARS 75351 PRINCEZNA LEIA (BOUSHH) - KOLEKCE PŘILEB
Kód: KLOLEGLEG0739
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
670
Návod
Ano
Série
Star Wars™
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Šířka balení
191 mm
Výška balení
354 mm
Hmotnost
870 g
Hloubka balení
118 mm
Výška
170 mm
Hloubka
140 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.863 kg |
| EAN: | 5702017433509 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 117 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 194 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
