LEGO HARRY POTTER 76417 Gringottsova kouzelnická banka - Sběratelská edice
Kód: KLOLEGLEG2203
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
4803
Doporučený věk
18+ let/let
Série
Harry Potter™
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
13 ks.
Hmotnost a rozměry
Výška
360 mm
Šířka
790 mm
Hloubka
250 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
220 mm
Hmotnost včetně balení
6,72 kg
Šířka balení
478 mm
Výška balení
523 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 5702017413211 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 545 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
