LEGO CITY 60367 OSOBNÍ LETADLO
Kód: KLOLEGLEG1140
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
913
Doporučený věk
7+ let/let
Návod
Ano
Série
City
Pročet figurek na hraní
8 kusů
Hmotnost a rozměry
Výška
190 mm
Šířka
440 mm
Šířka balení
480 mm
Výška balení
380 mm
Hmotnost
1,8 kg
Hloubka balení
94 mm
Hloubka
470 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.775 kg |
| EAN: | 5702017416274 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 373 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
