Kuchyňský robot Proficook PC-KM 1096
Kód: AGDPFOROK0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní kapacita
10 l
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vzhled
Barva
Stříbrná
Časovač
Ano
Základní materiál
Hliník
Jednoduché čištění
Ano
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 kg
Výška
420 mm
Šířka
167 mm
Hloubka
437 mm
Obsah balení
Úschovná miska
Ano
Včetně míchače
Ano
Šlehací metličky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.39 kg |
| EAN: | 4006160010961 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
