Kuchyňský robot KM 6036 červený BOMANN
Kód: AGDBOMROK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita hmotnosti těsta na chleba
6,5 kg
Protiskluzové nožky
Ano
Barva
Červená
Ventilek proti rozlití
Ano
Počet stupňů výkonu
8
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Otočné
Obsah nádoby
10 l
Funkce hnětení
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1500 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
268 mm
Výška
387 mm
Šířka
413 mm
Údaje o balení
Výška balení
430 mm
Hmotnost balení 1
6,39 kg
Hloubka balení
288 mm
Šířka balení
435 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Víčko v ceně
Ano
Hák na těsto
Ano
Šlehací metličky
Ano
Včetně míchače
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 4004470603620 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 445 mm |
| Šířka balení: | 441 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
