KitchenAid Artisan 5ksm125 Stojací mixér 300 W Červená
Kód: AGDKITROK0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Mixovací funkce
Tlučení, Hnětění, Míchání, Míchání
Rotace planet
Ano
Počet rychlostí
10
Model
Stojací mixér
Maximální příkon
300 W
Barva
Červená
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Název barvy
EMPIRE RED
Délka šňůry
1,45 m
Obsah nádoby
4,8 l
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
300 W
Hmotnost a rozměry
Výška
360 mm
Hmotnost
10,4 kg
Hloubka
370 mm
Šířka
240 mm
Údaje o balení
Výška balení
413 mm
Šířka balení
406 mm
Hmotnost včetně balení
11,5 kg
Hloubka balení
273 mm
Obsah balení
Šlehač
Ano
Háky na těsto
Ano
Šlehací metličky
Ano
Mísa
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Základní materiál
Zinek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.74 kg |
| EAN: | 5413184200787 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
