KitchenAid 5KSM125ECU Stojací mixér 300 W Stříbrná
Kód: AGDKITROK0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ ovládání
Páčka
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Rychlost otáčení
220 ot/min
Typ motoru
AC
Název barvy
CONTOUR SILVER
Délka šňůry
1,45 m
Obsah nádoby
4,8 l
Rotace planet
Ano
Rozměry balení (D x Š x V)
413 x 406 x 273 mm
Počet rychlostí
10
Mixovací funkce
Tlučení, Hnětění, Míchání, Míchání
Barva
Stříbrná
Model
Stojací mixér
Příkon
Typ konektoru
Typ C
Vstupní frekvence napájecího zdroje
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
300 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,4 kg
Výška
360 mm
Šířka
240 mm
Hloubka
370 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
11,5 kg
Výška balení
413 mm
Hloubka balení
273 mm
Šířka balení
406 mm
Obsah balení
Háky na těsto
Ano
Šlehač
Ano
Šlehací metličky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Materiál
Materiál
Pozinkovaná ocel
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Základní materiál
Zinek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 5413184124557 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
