Kingston Technology ValueRAM KVR32N22S8/8 paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINDR40894
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Standard JEDEC
Ano
ECC
Ne
Čas cyklu řady
45,75 ns
Modulová konfigurace
1024M x 64
Vnitřní paměť
8 GB
Napětí paměti
1.2 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
Aktivní čas řady
32 ns
CAS latence
22
Frekvence paměti
3200 MHz
Formát paměti
288-pin DIMM
Komponent pro
PC/server
Olověná povrchová úprava
Zlato
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
31,2 mm
Šířka
133,3 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Neobsahuje
Halogen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| EAN: | 740617296068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 7 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 46 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
