Kingston Technology SSD disk 1000G NV3 M.2 2280 NVMe
Kód: DIAKINSSD0130
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
320
Typ paměti
3D NAND
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
4000 MB/s
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Rychlost čtení
6000 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Kapacita disku SSD
1 TB
Rozhraní
PCI Express 4.0
Hmotnost a rozměry
Výška
2,3 mm
Šířka
22 mm
Hmotnost
5,7 g
Hloubka
80 mm
Údaje o balení
Výška balení
184,2 mm
Šířka balení
129,5 mm
Hloubka balení
8,38 mm
Hmotnost včetně balení
29,24 g
Provozní podmínky
Provozní vibrace
10 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Množství na kartonové balení
10 kusů
Šířka balení
135,9 mm
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Výška balení
69,8 mm
Váha hlavního obalu
370,46 g
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617344790 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
