Kingston Technology KC3000 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0120
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodné čtení (4 KB)
1000000 IOPS
Rozhraní
PCI Express 4.0
Náhodný zápis (4 KB)
1000000 IOPS
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1800000 h
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
7000 MB/s
Typ řadiče
Phison E18
Rychlost zápisu
7000 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Typ paměti
3D TLC
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1600
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,005 W
Spotřeba energie (čtení)
2,8 W
Spotřeba energie (psaní)
9,9 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,36 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
22 mm
Hmotnost
9,7 g
Výška
3,5 mm
Šířka
80 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
8,38 mm
Výška balení
184,2 mm
Šířka balení
129,5 mm
Hmotnost včetně balení
34,03 g
Další charakteristiky
Typ chlazení
Chladič
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Množství na kartonové balení
10 kusů
Výška balení
69,8 mm
Kód harmonizovaného systému
84717070
Váha hlavního obalu
418,29 g
Šířka balení
135,9 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 740617324242 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 184 mm |
| Délka balení: | 13 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
