Kingston Technology KC3000 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
800
Rychlost zápisu
6000 MB/s
NVMe
Ano
Náhodné čtení (4 KB)
900000 IOPS
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Náhodný zápis (4 KB)
1000000 IOPS
Komponent pro
PC/Laptop
Typ řadiče
Phison E18
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1800000 h
Rozhraní
PCI Express 4.0
Typ paměti
3D TLC
Rychlost čtení
7000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Příkon
Spotřeba energie (čtení)
2,8 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,33 W
Spotřeba energie (psaní)
6,3 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,005 W
Hmotnost a rozměry
Výška
2,21 mm
Hloubka
22 mm
Šířka
80 mm
Hmotnost
7 g
Údaje o balení
Hloubka balení
8,38 mm
Výška balení
184,2 mm
Šířka balení
129,5 mm
Hmotnost včetně balení
31,33 g
Další charakteristiky
Typ chlazení
Chladič
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Váha hlavního obalu
391,29 g
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Množství na kartonové balení
10 kusů
Výška balení
69,8 mm
Šířka balení
135,9 mm
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 740617324433 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
